| RusescuO a întrebat:

Buna tuturor, am un Samsung Galaxy s4, achizitionat acum 3 saptamani, si azi s-a descarcat foarte repede. Si am intrat in setari la Baterie si am vazut ca SO Android consuma 54 % baterie. Ce sa fac sa nu consume atat?

1 răspuns:
| AlexandraCamelia2002JokeHouse a răspuns:

Poate ca nu tu esti de vina. Poate ca este procesorul, sau poate chiar bateria, daca ai luat baterie-copie. Sunt astfel de chestii. Dar daca nici asta nu este, incearca sa-i dai luminozitatea mai mica. Si pont: Mai ai baterie 50%, baga-l la incarcat pana la si 80%.