| Hadarauoan a întrebat:

Bună vă rog frumos să-mi spune-ți dacă din rețeaua Vodafone pot trimite MMS-uri în rețeaua Digi Mobil. Vă mulțumesc și vă un Wekend Plăcut la revedere și Doamne Ajută. ???? ???? ????

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

De ce n-ai putea? Dar MMS-urile sunt depasite si de regula, scumpe

| Hadarauoan explică (pentru Goete):

Vă mulțumesc frumos pentru răspuns. Vă doresc o Duminică Plăcută la revedere și Doamne Ajută?

| Goete a răspuns:

Dar ce te costa sa incerci?

Răspuns utilizator avertizat
| IarsiIar a răspuns:

Se poate. Cu conditia sa ai credit. Nu mai sunt incluse in optiuni. Dar daca ai abonament se fot factura in plus.