| sammie a întrebat:

Bună! Voi ce ați alege dintre iPhone 13 ( nu pro ) sau Samsung S22 ( nu ultra )

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

IPhone 13

| sammie explică (pentru RAY):

De ce? Eu nu știu care să-mi iau și d-aia întreb. Ce calități are? laughing

| RAY a răspuns (pentru sammie):

Pentru minte conteaza partea software, iar iphone are un software mult mai bun ca Samsung, eu nu fac poze, eu vorbesc strict de software, securitate, calitate lui per asamblu, dar nu am avut sa cumpar asa am cumparat https://www.emag.ro/......D592L6MBM/

| sammie explică (pentru RAY):

Și eu am Xiaomi acum laughing

| RAY a răspuns (pentru sammie):

Si e de calitate? e primul meu Xiaomi, doar asta il puteam cumpara la Vodafone la 100 de euro in avans

| sammie explică (pentru RAY):

Da, chiar e. Îți spun. ( Nu sunt ironică ) La mine ca să se spargă trebuie să-l arunci de la 3 etaje pe ciment și nici atunci nu se sparge rău. ( În caz că vorbim de chestia asta ). Și da. Mai ales ce Xiaomi ai tu. E de calitate.

| RAY a răspuns (pentru sammie):

Acum de ce vrei sa faci trecerea?

| sammie explică (pentru RAY):

Adică de ce vreau să îmi iau altul nou? Mi-a dat mama cu el de pământ că nu învățam și acum o dată pe zi mi se stinge și reaprinde așa random în rest n-are nimic. A mai făcut și mama gaură în ușă degeaba. laughing Și pentru că am intrat la un liceu bun laughing

| RAY a răspuns (pentru sammie):

Acum vrei sa o pui la plata?

| sammie explică (pentru RAY):

Da. laughing