| Addiinnaa a întrebat:

Vreau sa imi iau telefonul asta : http://www.emag.ro/......D865JBBBM/ de pe eMAG la abonament. Acolo scrie 32 de lei pret lunar, dar suma care se da la unele telefoane inainte unde este? Sau imi dau telefonul cu 0 lei si eu trebuie sa platesc dupa abonamentul, ca la Vodafone si restul?! Si inca ceva, pot plati intr-un centru abonamentul? sau doar cu cardul se poate? Dau si cartela? Scuze, nu stiu prea multe despre acest subiect, multumesc.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Acolo este rata lunara cu pretul intreg pe 60 luni. Nu are treaba cu abonamentul la Vodafone. Abonamentul il platesti separat. Sunt unele telefoane care pot fi cumparate cu abonament. Asta nu. Abonamentul il platesti unde-l faci, intr-un Pay Point sau la o banca. Rata abaonamentului se plateste si cu cardul ca si rata la telefon, de altfel. Daca nu te-am lamurit mai intreaba.