| Pandaandra a întrebat:

Vreau să îmi unpar un iphone 5s de pe olx dar nu îl vreau atât de scump. La majoritatea scrie cont iCloud. Adică dacă are acel cont îl pot lua? Pot face eu alt cont? Explicati-mi va rpg cu asta ca nu inteleg. La cele care scrie blocai iCloud sau codat iCloud nici nu mă mai uit ca n am ce face cu ele.

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Daca scrie cont iCloud inseamna ca e blocat in iCloud si se poate debloca si folosi(vezi tutoriale pe youtube)