| lemnuc a întrebat:

vreau sa -mi cumpar un Nokia Lumia 520.
As dori niste preri de la cunoscatori, multumesc happy

6 răspunsuri:
| banculescueduard2002 a răspuns:

Buna,Nokia Lumia 520 e un telefon foarte bun crede-ma eu am Nokia Lumia 520 si merge perfect eu unu sunt multumit de el inainte aveam un Samsung Galxy Y S5360 si din cate am vazut Nokia e rapit bun si la un pret rezonabil iti zic ceva pe net au facut un video cu Nokia lumia 520 si iphone 5 care e mai rapid ghici a castigat Nokia lumia 520 la speed sa stii processor bun telefon elegant windows 8 cu actualizari ce mai vrei e deci pe scurt Nokia lumia 520 e foarte bun! funda?

| lemnuc explică (pentru banculescueduard2002):

Bateria cat tine,

| ellaangel a răspuns (pentru lemnuc):

Am acest telefon si pot spune ca bateria ma tine aproximativ 3 zile (folosita moderat adica nici nu am abuzat de telefon in cele 3 zile dar nici nu a stat degeaba)isi face treaba foarte bine si cu siguranta bateria nu te va lasa la greu.

| lemnuc explică:

Si daca se poate sa nu imi dati specificatii de pe googletongue vreau pererea cuiva care are a folosit sau foloseste telefonul happy

| Lalylau a răspuns:

Nokia Lumia 520 este dotat cu un obiectiv digital, special dezvoltat pentru Nokia, iar fotografiile realizate cu el îţi vor atrage admiraţia prietenilor. Adaugă mişcare imaginilor tale cu Cinemagraph. Realizează mai multe fotografii cu un singur clic, utilizând funcţia Smart Shoot, astfel încât să le poţi edita fără efort pentru a obţine imaginea perfectă. Ecranul tactil de 4" al smartphone-ului Nokia Lumia 520 este atât de sensibil, încât îl poţi utiliza chiar şi cu mănuşi sau unghii lungi. Astfel, introducerea textului, chat-ul şi navigarea pe Internet devin mai simple ca niciodată.

Deci. este un telefon formidabil. thumbs up
Funda?batting eyelashes

| lemnuc explică (pentru Lalylau):

Mai astept cateva comentarii si apoi vedem tongue