| RB26DETT a întrebat:

vreau sa-mi schimb telefonul, actualul este un xperia M c1905, vreau ceva mai bun dar sa nu coste prea mult! sa nu sara pretul de 1000-1200 de lei [nou], vreau sa fie pe chipset qualcomm, nu ma intereseaza nimic altceva!
Funda!

2 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Samsung galaxy s3/s4 mini/iphone 4s

| lizucalisuca a răspuns:

Xperia la care visez http://bit.ly/1JmIPk4 - momentan avand un Xperia S si nu mi-as mai lua altceva decat Sony, dupa ce am avut Ipone 3G si 4S, nici nu se compara! De-abia astept salariul din august.