| Zacase a întrebat:

Salut! Niste pareri despre Vodafone Smart 4?
Am avut ocazia sa-l "butonez" si mi-a facut o impresie bunicica...
Trebuie neaparat sa-mi schimb telefonul (sunetul e varza, il pot schimba doar din setari, probleme cu touch-ul, se incalzeste ca **** cand il las la incarcat, etc) si ma atrage pentru nevoile mele (muzica, net, vorbit si 1-2 jocuri deloc pretentioase). Pretul mi se pare chiar ok - 325 lei la liber pe net (asta tinand cont ca pe actualul am dat 1200 si dupa cateva luni deja nu mai suporta...mdeah)...
Apropo, daca se poate nu vreau comparatii cu alte telefoane!

Răspuns Câştigător
| Visrass a răspuns:

Telefonul Vodafone... pai cum sa incep, nu vreau sa incep prea rau, dar este unul din cele mai slabe telefoane de pe piata, l-am avut, in 2 saptamani l-am vandut pentru ca este un telefon de care te plictisesti imediat, se misca greu, multe multe erori, camera slaba, iti vine sa il dai de toti peretii! fa-ti tie un bine si nu iti lua asemenea telefon, nu te ajuta deloc deloc!

| Zacase explică (pentru Visrass):

Si-a luat taica-miu acest telefon, acum astept sa vad cum se comporta.
Oricum, mersi de raspuns, ai funda big grin

1 răspuns: