| sexfan a întrebat:

Buna ziua!
Am nevoie de cateva pareri, as vrea sa imi achizitionez un smartphone, dispun de maxim 1.500 lei. Personal, m-a atras un Samgung Galaxy SII Plus. As vrea sa si argumentati parerea dumneavoastra.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut eu am un s2, acest telefon si acum este bun, adica foarte bun.in anul 2011 acest telefon a facut ravagii.pretul de lansare era pe la vreo 3000 de ron.
tata avea acest telefon in 2011 si era smecher.pentru ca era cel mai nou telefon, si cel mai bun.
imi place pentru ca poti sa faci update la android, are 2, 4 ghz procesor mai mult de cat are pc-ul meulaughingare 1gb ram, foarte acceptabil, exista telefoane si de 2gb ram, dar telefoanele alea sunt mai scumpe.si noi.
camera foto.ma impresioneaza foarte tare, poate sa faca poze panorama. poate sa faca poze la o revista, sa se inteleaga scrisul, la multe telefoane nu merge.pentru ca este slaba camera...
in 1500 lei, e perfect un s2 plus, dar eu am un s2 normal.si sunt la fel perfomantele..numa` bine. sper sa fi multumit de el!
funda?

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat