| Florian_Daniela_1969 a întrebat:

am telefon Alview X3 Soul Plus, am dat din greseala la un contact din lista, pe mesaje, in loc sa ii dau delet, am dat codificare, astfel nu mai pot vedea sms-urile pe care le trimit la acel contact si nici ce raspuns primesc. Va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac sa nu mai fie asa. Multumesc.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

"Intri in mesagerie si folosind 2 degete, glisezi de sus in jos. Astfel, vor aparea mesajele codificate" (raspuns dat tot pe TPU).

| Florian_Daniela_1969 explică (pentru dannyel86):

Am mai vazut acest raspuns, dar nu se poate, imi spune ca nu am nicio notificare. Multumesc. Va rog, daca stie cineva, astept o solutie.

| Florian_Daniela_1969 explică:

Multumesc. Am reusit sa decriptez mesajul respectiv, nu stiu cum, mi-a aparut contactul criptat, l-am selectat si am putut sa-i dau decriptare, bineinteles ca le-am vizualizat apoi in mesaje. Multumesc mult pentru ajutor.

| dannyel86 a răspuns (pentru Florian_Daniela_1969):

Ma bucur ca te-ai descurcat!winking