| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Ieri am făcut curățenie în podul de la casă și mi-am găsit telefoane Samsung de când eram mai mic, modelele sunt s2 plus și s4 mini, problema este că nu mai au baterie și de arătat nu arată rău telefoanele. Și m-am uitat să văd unde sunt fabricate și am văzut că pe amândouă scrie MADE BY SAMSUNG.

Înseamnă că sunt făcute în Coreea?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Tot in China erau asamblate, nici o surpriză

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| ReddY25 a răspuns:

Daca mai sunt bune le poți vinde

| vodami92 a răspuns:

Da adica chinezarii! da vezi ca si astia le au in ale electronicii! nu sunt prosti tampiti sau idioti!

| IarsiIar a răspuns:

Dupa atatia ani, bateriile nu mai sunt incarcate. Ai incercat sa le lasi la incarcat vreo doua zile?