| hriscudumitru a întrebat:

Bună ziua,
Mă numesc, Dumitru Hriscu, și am două întrebări.
1. Dețin un smartphone, Lenovo k6, și se intreup filmulețele când urmăresc pe Facebook sau in altă rețea.
2. Mi se întrerupe muzica, in timp ce ascult radio la căști.
Vă mulțumesc.

2 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Posibil sa ai prea plin spatiul de stocare sau nu te afli antro zona care e semnal de date 4g sau h+ si mai depinde ce retea folosesti ca si mie mise antrerupe pe Vodafone cateodata.

| Mondoca_Eduard_TheKill_Eduard_1999 a răspuns:

Iti spun eu de ce.am avut si eu telefoane Lenovo la viata mea ele arata bine dar sunt vechi daca ma intelegi nu sunt asa de performante sa nu se intrerupa si in jocuri ai sa vezi ca ai lag intra in play store sau in magazin play si instaleaza 360 securiti si dai boost la telefon si ai sa vezi ca o sa ti mearga (putin) mai bine... eu iti sugerez sa vinizi lenovul asta si sa iti iei un Samsung galagy s4 sau celelalte ma noi deoarece s4 merge foarte bine in jocuri nu are lag etc. nu se intrerupe nimic la el. eu pe Lenovo vibe pe care l am vandut am patit la fel ca tine aveam lag pe Facebook etc. acum mi am luat un s'4(costa vre o 5 milioane) si ma pot juca orice joc fara lag si Facebook la fel Funda?