| Alynn15 a întrebat:

Buna ziua TPU
Am o dilema mare
Am avut un Samsung Galaxy Ace + 80 de lei din partea mea i.am dat tot mai putin castile [ mai am garantie acasa. ]
L.am dat pe un Iphone 3Gs 16 gb. Pare original i.am verificat si imei`ul
Nu are incarcatoru original si nici usb`ul [bateria 707 cicluri ]
Sa imi iau telefonul inapoi sunt constient ca banii nu ii mai primesc [Sau sa il repar?!]
Sau sa il dau pe un Schimb Sony Xperia E la cutie + un card de 8 GB. Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Da ce are stricat?

| apokalipse96 a răspuns:

Da-l la schimb cu Sony daca, crezi ca ala e mai bun.