| Anamaria22467 a întrebat:

Bunăăă! Aș vrea să îmi cumpăr un Iphone.
Eu am acum Samsung.
Dar nu știu ce model să aleg.
Iphone 8 plus sau Iphone 11?
La care telefon e mai frumos designul?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu iti recomand Samsung 10e e foarte frumos, mic, perfect pentru fete, am cumparat si eu

Bula
| Bula a răspuns:

Ia-ti iPhone ultimul model, sa te poti mandri cu el in fata "prietenelor". big grin

| Frank51 a răspuns:

Adica te lasi influentat? Gen, nu stii ce iti place? Daca intrebi 7 miliarde de oameni, vei avea 7 miliarde de pareri diferite(sau la fel, din cauza manipularii ca si in cazul tau).

Eu as merge pe 11, din motive evidente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 11, e lansat mai recent. Nu designul contează. Mai repede performanța. Dacă esti asa pretențioasă cumpara iPhone 11 placat cu aur. Cred ca exista, dar și costa.