| Elee a întrebat:

Bunaaaa! Am gasit un telefon frumos, Samsung Galaxy Ace...dar nu stiu cat costa la abanament cosmote. Daca stiti voi,va rog spuneti-mi dar sa fie bine sau aproximativ si daca stiti cat costa si abonamentul si ce obtin la el (minute, sms-uri, etc.) FUNDAA! puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu la cosmote, dar stiu la Quickmobile. http://www.quickmobile.ro/samsung-s5830-galaxy-ace-black-82239.html Poate te intereseaza sa il iei fara retea. Ma gandesc ca de aia vrei cosmote ca nu codeaza telefoanele.;) Aici primesti si o cartela Vodafone cadou. ce chestie... acum am vazut si eu :)

| Elee explică (pentru MaTrIx8378):

Nu...il vreau la Cosmote pentru ca acolo am abonament. happy

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Elee):

Pai si de ce nu te duci la un magazin d-asta de Cosmote sa-ti faci abonament? ii spui ce telefon vrei sa-ti faci abonament si se rezolva :d

| Tha_ZuZa_1990 a răspuns:

Cauta si tu pe net pretul telefonului si iti va da aprox. pretul