| kopotoru a întrebat:

Bune TPU, am nevoie de un telefon la un buget redus pana in 700 lei la mana a 2-a desigur am gasit ceva bune dar nu stiu ce sa aleg!

Samsung Galaxy J5
Sau Samsung Galaxy Note 3

Din cate am auzit J5 este un telefon foarte bun si pretul nu este exagerat am gasit nou la 700 lei, note 3 am gasit mai ieftin!

P.s : vreau si alte recomandari!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Note 3 a fost un telefon excelent la vremea sa.
J5 e o castana.
Alte mărci de telefoane in afară de Samsung sau iphone nu apar in google de la tine de acasă?

| 1Marinn1111 a răspuns:

La 700 de lei iti poti lua un Samsung s 6 sau un iphone 6

| grandebgd a răspuns:

J5 ori Huawei p10 lite pentru ca este la 700 lei pe olx sau Allview.

| HXNER a răspuns:

Nu-ti recomand J5.
De ce? Spatiu prea putin.

| grandebgd a răspuns (pentru HXNER):

Dar ai posibilitate de adaugare card.

| HXNER a răspuns (pentru grandebgd):

Daca doresti aplicatii, nu le poti muta pe card, si nici pozele nu te vor ajuta (poze mutate pe card zic).