| Alex4322 a întrebat:

Care este cel mai prost iPhone in opinia dvs? Părinții mai amândoi le-au avut pe toate de la 2g la seria 15 și cel mai prost in opinia mea este seria 12, amândoi au avut iPhone 12 și la amândoi le-au mers foarte greu, se blocau, nu mergeau jocurile, bateria se duce foarte repede, are lag mult. In opinia mea cele mai buna sunt toate cu excepția seriei 12.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Trimite-le celor de la gsmarena comentariul tău, ajută

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu există "cel mai prost", după mine. Toate sunt bune în felul lor, fie că vorbim de iPhone-uri sau telefoane cu Android. Toate au adus un upgrade industriei cumva și ar fi irelevant să spui că e prost doar din experiența părinților tăi. Sunt utilizatori de iPhone 12 care nu au probleme. Uită-te la noul 15 Pro Max. La câte probleme are, acela ar trebui să fie clasificat drept "cel mai prost", dar și asta ar fi greșit.

| Cherciumihai a răspuns:

În opinia mea, fiecare persoană poate avea preferințe diferite în ceea ce privește telefoanele iPhone. Uneori, anumite modele pot avea probleme tehnice sau de performanță, dar Apple își actualizează constant produsele pentru a îmbunătăți experiența utilizatorilor. Dacă întâmpinați probleme cu iPhone-ul dvs., vă recomand să contactați asistența tehnică Apple pentru ajutor și suport personalizat.

| johnnny123 a răspuns (pentru Cherciumihai):

În opinia ta sau a ChatGPT?

| sammie a răspuns (pentru johnnny123):

Nu mai suport persoanele astea care aduc raspunsuri generate de AI doar ca sa-si coboare rank-ul.

| UlkaPulka a răspuns:

3.Iphone 8(are o autonomie foarte slaba si este foarte fragil)
2. Iphone 6 Plus(este prea subtire si se poate stramba foarte usor)
3. Iphone SE3(are un procesor puternic care necesita o baterie cu o autonomie destul de mare, dar cuaculatorul lui lasa de dorit mai mult)