| Dragossm a întrebat:

Care telefon este mai bun Samsung Galaxy Trend plus sau Allview A5 Quad?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Moto e e cel mai ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai postat peste 20 de intrebari cu subiectul ''ce telefon sa aleg''.Nu inteleg, ce vrei de la un telefon pana in 500 de lei, sa zboare? Oamenii iti recomanda diferite telefoane dar il poti alege pe care vrei tu dintre ele. Poti sa iti dai seama singur care este o alegere buna, compara-le pe gsmarena. Nu trebuie sa decida nimeni pentru tine si in plus oricine isi poate da seama daca un telefon este mai bun decat altul, nu trebuie vreun specialist pentru asta. Si mai ales tu stii ce vrei de la un telefon pentru ca tu il folosesti, nu TPU.

| ChiarEu2 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5876&idPhone2=6018

Sunt foarte slabe amandoua!

I-ati unul bun ca sa nu iti dai cu pumnii in cap de necaz!;)

| lizy12iul a răspuns:

Samsung Galaxy Trend plus, zic eu happy

| Tariceanu a răspuns:

A5 quad desigur este mult mai bun http://bit.ly/1ujuIV8