| anonim_4396 a întrebat:

Cata baterie trebuie sa am la telefon cand actualizez software-ul?

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Recomandat este sa fie incarcata full. Dar merge si la 75%.
50% este riscant. Poti sa tii telefonul in priza in timpul acesta.
Daca bateria se opreste in timpul procesului de actualizare, telefonul nu va mai porni decat in service.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Bateria trebuie sa fie 100% deoarece poate dura mult actualizarile

| PersonajFictiv a răspuns:

Depinde si ce fel de telefon ai, depinde si de cand il ai - ca se uzeaza si bateria, nu?
Deci, actualizeaza-l si tu cand o ai incarcata complet, fiind acasa, avand si un incarcator la dispozitie.

| FaraNumePls a răspuns:

Încerca și o sa vezi.

| GrepolisKing a răspuns:

Incearca sa il ai incarcat peste 40% sau risti sa ti se descarce

| Hajdu_Zoltan_1995 a răspuns:

40% minim