| ssstef99 a întrebat:

Cate tipuri de folie pentru telefon exista adica exista ceva mai bun decat tempera glass sau dupa ce caracteristici sa te uiti cand cumperi o folie?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Altceva mai bun decat sticla temperata nu gasesti! Gorrila glass sau altceva sunt montate numai de producator, nu se gasesc si nu poti "monta" 2 randuri de gorrila glass pe un telefon Separat. Insa la tempera glass Principalele caracteristici dupa care sa te uiti sunt:
Grosimea: 2, 5D (sa fie)
Duritatea: 9H (sa fie) si
Transparenta: 97%

Funda! happy

| Cristianauto a răspuns:

Sa aiba strat dubli ===== ceva de genul cum ti am aratat eu cu egalurile, unele au aceaste specificatie deoarece in momentul caderii spatiul acela va amortiza, nu este la fel ca un geam rigid care nu va face altceva decat sa puna presiune pe geamul telefonului