| donarcostica a întrebat:

Caut o persoana care sa fi detinut un iphone 6s plus si un Samsung galaxy s7 edge! Vreau sa stiu ce a-ti alege in momentul de fata dintre cele 2. avantaje si dezavantaje. vreua sa-mi iau unu din ele si nu sunt 100% convins sa-mi iau iphone 6s plus... Astept raspunsuri ofer funda!

3 răspunsuri:
| Jo17 a răspuns:

Eu am s7 edge. Mi-am ales asta pentru ca mie nu mi place cum e iphone. Iphone e mai mic decat Samsung. Majoritatea isi ia iphone pentru ca " nu are virus" dar, sa iti spun sincer, Samsung 7 edge nu e deloc rau, e fain. Iphone e mai scump decat Samsung. Nu stiu prea multe despre iphine.

| andrada2222 a răspuns:

Sincer eu am iphone 6s si iphone 7 si nu pot sa traiesc fara ele, deoarece ma ajuta pentru ce am eu nevoie, dar daca cauti ceva mai mult pentru gameing sau etc iti recomand Samsung, am avut si din acela si am fost destul de multumita de el, dar am simtit ca iphon-ul ma eprezinta mai mult

| MariaIoana15 a răspuns:

Eu am avut ambele. Sincer, cu toate ca multă lume prefera iPhone, mi-a plăcut foarte mult Samsung. De la specificații, pana la durata mult mai mare a bateriei, alte funcțiuni in plus. Avantaje la Samsung e bateria, care cred ca e un plus, are multe funcții bune, aplicații multiple. Dezavantaj nu stiu ce ar fi. La iPhone se Descarcă foarte repede bateria, iar la avantaje ar fi unele aplicații pe care poți sa ți le iei. Pana la urma îți iei ce vrei și ce îți place.