| Pizza1Steve a întrebat:

Ce alegeți dintre un Sony xperia sp sau un iPhone 3gs

Răspuns Câştigător
| iInfinityDarkness a răspuns:

Clar Sony, are specificaţii mult mai bune decât iphone, ca de ex. procesor, memoria ram, camera foto.

6 răspunsuri:
| IonY1713 a răspuns:

Clar acel Sony este mai bun

| RobertMoon a răspuns:

Un telefon cu specificatii de 2009 sau unul cu specificatii de 2013 tu ce zici?

| Solutionistul a răspuns:

Salut, ai putea alege un xperia z3 pentru ca e performant

| CosminALX a răspuns (pentru Solutionistul):

E camera praf la z3, degeaba are 20.7 mpx, culorile sunt suprasaturate (rosu=roz)

| Pizza1Steve explică (pentru Solutionistul):

Nui nevoie că le am pe ambele voiam doar sa vad care mai este performant

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia SP, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4_1729.php

Toate cele bune.