| Answer17 a întrebat:

Ce alegeti intr-e Nokia c5 03 si Blackberry Curve 8520 Gemini?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Nokia C5-03, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......29_126.php

| MihaiGe a răspuns:

Eu as alege Nokia c5 imi place mai mult design-ul.
Bafta!

| availablehandyman a răspuns:

BlackBerry Curve 8520! am vrut sa imi iau si eu Nokia c5 03 si am auzit ca nu e bun si mi-am luat un LG optimus hub e510

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Black berry, oricat de fain ar arata Nokia. Black Berry este un telefon foarte bun! Il am si eu.

| bassmusic a răspuns:

BlackBerry Curve 8520.Este mult mai frumos(desing) si mai performant

| Chrysstian a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2889&idPhone2=3578
Pe scurt: ''Nokia c5-03'' este cu mult mai bun: -hardware&software
Eu ti-as recomanda Samsung galaxy mini 2, specificatiile sunt bune pentru un telefon la pretul acesta. Daca deti un buget stabil si ai o situatie financiara acceptabila, mai exact statut social... Daca esti caracterizat de ce ti-am spus, mai pe scurt bogat ia-ti un telefon la liber.
Sugestii:
["SAMSUNG GALAXY ACE/LG OPTIMUS L9/NOKIA 700"]
Cred ca fiecare dintre sugestii sunt la abonament

| Chrysstian a răspuns:

Scuze LG optimus l5

| Chrysstian a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2889&idPhone2=3578
Pe scurt: ''Nokia c5-03'' este cu mult mai bun: -hardware&software
Eu ti-as recomanda Samsung galaxy mini 2, specificatiile sunt bune pentru un telefon la pretul acesta. Daca deti un buget stabil si ai o situatie financiara acceptabila, mai exact statut social... Daca esti caracterizat de ce ti-am spus, mai pe scurt bogat ia-ti un telefon la liber.
Sugestii:
["SAMSUNG GALAXY ACE/LG OPTIMUS L5/NOKIA 700"]
Cred ca fiecare dintre sugestii sunt la abonament

| strumfverde a răspuns:

Tot timpul am avut doar telefoane Nokia.
Acum am un Nokia c5 03.
filmeaza bine, pozele sunt ok.
nu imi place ca nu are buton special pentru camera foto si nici blizz. touchscreenul e nasol.trebuie sa apesi cam tare pe el sa reactioneze.
celalat telefon nu stiu cum e.

| vip2008cool a răspuns:

BlackBerry cu sigurantawinking

| Ionutb07 a răspuns:

Eu as alege Blackberry dar fa si tu o comparatie care e mai bun http://www.gsmarena.com/nokia_c5_03-3578.php si http://www.gsmarena.com/blackberry_curve_8520-2889.php

| Zmokerz_Jump_1992 a răspuns:

Am avut Nokia c5-03 buna alegere dar depinde de tine ce sistem de operare vrei... Desi Nokia c5-03 are simbyan este un telefon foarte bun touch`u te tine peste 2 ani adica asa a fost la mine iar pe el merg aplicatii ok... jocuri super. face poze minunate! Alerea mea este Nokia c5-03!