| selenagomez26 a întrebat:

Ce grea este trecerea de la Samsung la IPhone! Utilizatorii de Samsung, iar apoi de IPhone vor înțelege. Cum m-as putea acomoda mai repede?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E totusi o schimbare de telefon, nu e ca si cum ar trebui sa inveti iar sa mergi

| Nevroza a răspuns:

Sa ramai pe Samsung deoarece Iphone e praf.

| selenagomez26 explică (pentru Nevroza):

Deja sunt utilizator de Iphone de 2 zile și nu regret, doar ca timp de 6 ani de zile am fost utilizator Samsung și mna...

| andreidenis1890 a răspuns:

Buna,trecerea o sa ti se para grea la inceput dar te vei acomoda repede eu am fost intr-o situatie asemanatoare si nu regret ca m-am mutat pe iphone acum am cumparat si un macbook pentru ca sunt foarte multumit de produsele Apple acum importanta e si parerea ta.