| SKa a întrebat:

Ce imi recomandati, dintre iphone 5s si Samsung S4?

Răspuns Câştigător
| incailcaut a răspuns:

Eu folosesc iPhone, am folosit si Samsung un timp dar iPhone-ul este cu mult mai bun decat Samsung.Multi fani Samsung o sa spuna Samsung dar iPhone-ul este mai bun haideti sa fim sinceri.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung I9506 Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0c83j8.php

Toate cele bune!

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Vezi alte detalii ( despre Samsung Galaxy S4 ) în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......-ce-funda/

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand iPhone 5S.

| untu a răspuns:

Recomand si eu Samsung S4!

| Alexandru_Andrei_1988_RTCD a răspuns:

S4,deoarece merge mai repede
Android>I.O.S
Daca vrei sa dai bani pe 50% din aplicatii, ia-ti IPhone.
Sper ca te-am ajutat. fundita?

| Drc_Onutza_1994 a răspuns:

Recomand S4. iPhone-ul te ține prea puțin. Am auzit că trebuie să nu ai active 4G, 3G etc. Se sparge o dată când l-ai scăpat. Știu o să spui că iPhone-ul arata bine. Da, asa este. Plus ca mai este si scump, si te mai costa si aplicatiile. Trebuie sa iti pui datele cardului. Zic ca S4 este mai bun. Acum nu zic ca Androidul este ceva WOW. Despinde ce iti place mai mult. Androidul este bun, cum sa nu, sa stii ca face poze bune.