| ReddY25 a întrebat:

Ce model de Samsung îmi recomandați? Preferințe:cameră bună și memorie de 256 GB, iar RAM de 8 sau 12. Dau fundă

Răspuns Câştigător
| iderspor a răspuns:

Galaxy Note 20 Ultra îți îndeplinește toate preferințele: are camere bune, memorie 256 de GB și RAM de 12 GB.

P.S. Eu am acest telefon de 3 ani, de când s-a lansat, și pot spune numai de bine, încă funcționează perfect. Bateria ține foarte bine, deși îl folosesc destul mult îi încarc doar o dată pe zi și n-am probleme.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cel mai bun S22 Ultra cu 12GB, cel mai ieftin A34 5G cu 8GB. Eu A34 am si mi se pare bun. Oricum nu dadeam aproape 10.000 pe S22 ca nu-mi permit sa cheltui atat desi ii am banii. Sau poti sa-ti iei un S22 cu 8GB. E mai ieftin.

Răspuns utilizator avertizat
| MAteiLaAjutat a răspuns:

S23 sau s23 ultra. Daca vrei camera buna, orienteaza-te catre iPhone.

| SuperCoolDude a răspuns:

Samsung A52 5G. E pur si simplu ce trebuie!

| Manuel86 a răspuns:

Eu am S23 ultra si sunt extrem de multumit de el.
Camera foarte buna, bateria tine bine, plus ca nu se incinge procesorul. Asa cum se intampla la modelele anterioare.

| Sssofia a răspuns:

Eu am A14. Bateria și memoria mi se par bune, dar camera lasă de dorit

| BogdanAlexandruGherman a răspuns:

Oppo Reno 10