| anonim_4396 a întrebat:

Ce model de telefon mi-ați recomanda sh?
Până în 400 de lei nu iPhone, Samsung ceva dar nici modele vechi din 2020, pe acolo cu 4 GB RAM cu 64 GB memorie.
Se poate?
Sau și altceva daca nu Samsung, dar sa meargă și el sa nu se blocheze și Gaming.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La 400 lei, nici modele vechi din 2020, sa nu se blocheze și Gaming e cam pretențios. Mai pune și tu incă pe atâta și iei unul nou bunicel - și in GARANȚIE

https://www.emag.ro/......DVKRZ6MBM/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce model de telefon mi ați recomanda sh
Până în 400 de lei nu iPhone Samsung ceva dar nici modele vechi din 2020 pe acolo cu 4 GB RAM cu 64 GB memorie
Se poate?
Sau și altceva daca nu Samsung dar sa meargă și el sa nu se blocheze și Gaming
Da

| cfrtobias a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ai vrea cu 64 gb memorie?