| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de iPhone 5S? Se mai merită cumpărat în 2016? Mă interesează să nu fie lag si sa nu aibă probleme la aplicații.
Camera mai puțin.

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Sunt samsunguri si samsunguri, de exemplu am avut s4 si a fost jalnic, jumate din clasa mea are iphone si nici unul nu se plange, toti sunt foarte multumiti.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca vrei un telefon performant dar totusi rezistent, mai bine mergi pe Samsung. big grin

| Mihai1810 a răspuns (pentru Adry05):

Da Samsung cele mai rezistente, mai ales note 7. Nu stiu cine va minte in halul asta.

| Adry05 a răspuns (pentru Mihai1810):

Nu ma minte nimeni. happy Merg pe Samsung de cand ma stiu si n-am avut niciodata ceva de comentat in comparatie cu detinatorii de Iphone care se plang de zeci de aspecte.
Am in prezent un telefon de vreo 2 ani de la ei, destul de vechi ca model, si inca se misca aproape ca-n prima zi, bateria tine ceva mai putin fata de inceput, dar tot tine mai mult decat bateria unui iphone nou. laughing))))

| Mihai1810 a răspuns (pentru Adry05):

Sunt samsunguri si samsunguri, de exemplu am avut s4 si a fost jalnic, jumate din clasa mea are iphone si nici unul nu se plange, toti sunt foarte multumiti.

| Gonrax a răspuns:

Nu se merită. Este genul de telefon făcut de Apple, adică scump și slab.

| Mihai1810 a răspuns:

Da merita. Tocmai si-a luat un coleg si se misca genial, mult mai bine ca un s6 edge de exemplu care are specificatii de n ori mai bune.

| Printesa10TM a răspuns:

Da, merita( mie nu imi place) foarte multe persoane au. Ia-ti un Samsung aparut anul asta.

| aly300 a răspuns:

Nu, e un telefon prea vechi si se misca greu in ios-urile noi si bateria e jalnica.