| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre HTC Ascend P6? Merita sa-l cumpar? Ma intereseaza mai ales pentru camera foto, internet, aplicatii si rezistenta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E mai bun LG leon si costa pana in 100€, camera de 5, 3 mp, 8 Gb memorie interna si ecran de 4, 3 inci maricel. Are flash la camera

| notefree a răspuns:

O clipa HTC ascend p6?
Poate Huawei ascend p6

| AlexAlex23 a răspuns:

Poti intra pe un site gen Altex si te uit la informatii si gasesti acolo toate detaliile.

| andutzu2000 a răspuns:

Stati puțin, exista HTC Ascend P6? Poate vrei sa spui Huawei, nu HTC. Iar dacă într-adevăr este Huawei eu zic sa i-l iei ca este foarte bun.