| Cristtiane a întrebat:

Ce părere aveți despre Lenovo Vibe X2? Ar fi o achiziție înțeleaptă?
Care are fi o alegere mai inspirată Samsung Glaxy A5 sau Lenovo Vibe X2?
Aștept un răspuns serios.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Lenovo Vibe X2 e mai bun ca Galaxy A5 pentru ca are un Display mai bun si un procesor mai bun si are un aspect elegant mai ales cel gold.
Dar la un pret apropiat iti recomand acest Asus
-http://www.emag.ro/......DSW8LYBBM/
E mai bun ca Vibe X2 si A5 la multe capitole
Display mai mare si mai bun.
3GB Ram si un procesor mai bun.
Camerele ambele sunt mai bune. Pe fata ai blit si 13 mb dupa cum e si numele e perfect pentru selfie.
Eu personal l-as alege in fata celor spune de tine! Bafta.

2 răspunsuri:
| Cristtiane explică (pentru FlorinCiokan):

Mulțumesc muuuuuuult pentru sfat!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo Vibe X2 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune!