| mmtmx a întrebat:

Ce parere aveti de Iphone 5? Va place?

3 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Este Frumos, dar in ultimele zile s-a facut mai scump. Acum s-a schimbat pretul ce depaseste peste 870 lei. Mai ales, nu chiar ori ce magazin are acest pret. Dar acest Iphone 5 este foarte sensibil. De exemplu, daca il scap pe jos se distruge si nu se mai poate repara. Ai grija!

| valentino52 a răspuns (pentru mola):

Eu mi-am scapat telefonul de nenumarate ori pe jos si nu s-a distrus. E adevarat am mai avut un iphone 4 care l-am scapat de la jumate de metru pe piatra cubica si s-a facut ecranul tandari reparatia a costat 4 milioane. Asta e problema la iphone ecranul de sticla sa nu se crape. Dar daca dai 33 milioane pe un telefon si doamne fereste spargi ecranul scoti banii si asta e nu o sa-l arunci la gunoi. Daca ai vreun model vechi lua second hand cu 5 milioane normal ca nu-ti convine. Si unde ai vazut tu pret 870 lei? Poate 870 dolari. Nici la cel mai mare abonament nu e atat e minim 1650 lei din cate stiu 359 dolari.

| ARF a răspuns:

Iphone 5 este super fain
Are o gramada de aplicatii
Este util

DAR
Daca il scapi pe jod O DATA... Papa iphone 5 sad