| Nesemnat a întrebat:

Ce parere aveti despre fima: "Orange"? (retea de telefonie)

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cu oferta mea iti spun tot: dau 6 euro lunar si am ajuns la vreo 30 GB de net, minute si sms-uri nelimitate in retea si 800 minute/mesaje in alte retele (pe care oricum nu le folosesc caci 90% din prietenii mei sunt in ORange).
Mai bine de atat nu cred ca gaseam.

| Nesemnat explică (pentru Adry05):

Ai abonament?

| Adry05 a răspuns (pentru Nesemnat):

Nu, credit.

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde de zona unde stai si cat semnal ai de la fiecare retea si pe ce retele sunt prietenii, familia si cunoscutii... Toate retelele sunt bune dar depinde de cele de mai sus pe care sa o alegi. Si depinde si de ce vrei tu si ce oferte au... Eu sunt multumit de Orange, am 1Gb pe care nu-l folosesc niciodata pe tot chiar daca stau pe net exact cat am nevoie si in rest nelimitat cam peste tot pentru 32 de lei pe luna. Pentru mine la pretul asta si la ce primesc e mai mult decat suficient, insa altii poate vor mai mult sau altceva.

| LoredanaS19 a răspuns:

Firma Orange sta foarte prost cu semnalul

| UnSimpluRoman a răspuns:

Eu prefer Vodafone mi se pare mai atragatoare si mai eficienta (degeaba are Orange reclame si toate cele Vodafone o lasa in spate pentru uni poate prefera Orange si li se pare o firma buna de folosit minute si mb la ei...)

| AnaMaria18Carmen a răspuns:

Eu am Orange de 2 ani si de cateva zile nu primesc nici o liniuţa de semnal...

| MaDde a răspuns:

Eu niciodată n-am folosit alta firma, mereu am folosit Orange asa ca cred ca este o firma buna