| DoarUnPieton a întrebat:

Ce parere aveti despre Alcatel one touch x pop procesor dual core ecran de 4.5 inch... este o chinezarie sau merita achizitionat? avand in vedere pretul foarte mic

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Am avut si eu telefoane Alcatel : chinezarii, bateria tine foarte putin si se strica repede
Numai bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte bun, la pretul pe care il are e mai mult decat excelent, si alcatelul a evoluat mult, cauta si tu niste informatii sa vezi ce super telefoane au scos pe piata

| GeorgeX1999 a răspuns:

Firma Alcatel este o firma franceza. Aproape toate telefoanele de pe piata sunt asamblate in China, deci si Alcatel, dar piesele sunt fabricate in Franta. Eu zic ca sunt bune si merita.

| Dany_Dany_1979 a răspuns:

Am acest telefon si este foarte bun, bateria tine destul de bine, deci este ok

| DoarUnPieton explică (pentru Dany_Dany_1979):

Hei imi poti da un id de mess te rog sa iti mai adresez cateva intrebari legate de acest device?

| Dany_Dany_1979 a răspuns (pentru DoarUnPieton):

Dany dany pe FB

| Dany_Dany_1979 a răspuns:

Doar un pieton, ma poti gasi pe facebook (nick de aici)