| Ceha a întrebat:

Ce parere aveti despre Lg optimus L7? merita? ...eu am testat un pic iar camera de 5 mp mi se pare ok,insa la filmat, noaptea nu se vede mai nimic chiar si cu blitzul activat..se poate face ceva?;.a si apelul vocat dc nu se poate inregistra? sau se poate, pls ast rasp.

3 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Buna. Despre LG l7 nu stiu ce sa-ti zic, insa LG-ul in general nu produce telefoane foarte bune. Nici un telefon nu face poze bine noaptea(si cu si fara flash) pentru ca apertura(gaura camerei) e f mica si nu intra destula lumina. Apelul vocal nu se inregistreaza de la android nu de la LG insa pe market(magazinul de aplicatii) sigur vei gasi un program cu care vei putea face acest lucru

| Ceha explică (pentru GicuGagicu):

Multumesc! clar, il inapoiezlaughing

| Anuzzyka2000 a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung galaxy ace sau xcover, pentru ca eu nu am incredere in telefoanele Lg, am un telefon Samsung si chiar daca nu are blitz daca dau pe noapte face poze destul de bune pentru un telefon care nu are blitz, se vede ceva pe acolo, dar la xcover si ace plus pozele sunt super noaptea mai ales la xcover care are un blitz super smecher