| MihhaaElla a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul HTC Desire 310 Dual SIM? Este bun?

2 răspunsuri:
| happy31animation a răspuns:

Da. Caracteristici impresionante facute pentru a fi accesibile: un procesor cu viteza luminii, fluxuri care actualizeaza ecranul de pornire si functii pentru camera care creeaza filmulete din propriile tale clipuri video si fotografii. HTC Desire 310 redefineste valoarea smartphone-ului.MOTIVAT PENTRU PERFORMANTA
Un procesor Quad-core puternic pentru o utilizare sporita. Comuta intre mai multe aplicatii pentru multitasking rapid, incarca paginile web intr-o clipa si bucura-te de jocuri de inalta calitate cu un afisaj grafic uniform. Bucura-te de videoclipuri uimitoare, de performanta in editarea imaginilor si de conectivitate la viteze impresionante.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Este bun avand in vedere procesorul quad core de 1, 3 ghz si rami de 1gb deci merita sa-l cumperi plus ca e si de la HTC.