| Nevroza a întrebat:

Ce pot sa faca daca mi se inchide iphone-ul 4s la 34% baterie si imi arata black screen si pe ecran o baterie si incarcator(indica ca e la minim dar il pot deschide). Are IOS 9.3 daca nu ma insel si am auzit ca e mai bun 6. sa fie si de la soft?

4 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Frate, îți spun un lucu. SCHIMBA ȚI TELEFONUL

| Nevroza explică (pentru Crisstinayy12):

Am rezolvat si era de la soft. Multa lume s-a plans cu noile update-uri de la Iphone asa ca am trecut firmware la ala vechi si vad ca tine si bateria si nu se mai inchide. Probleme cu bateria nici nu aveam cum sa am deoarece folosesc incarcator original si nu am forjat telefonul... Oricum multumesc!

| Bogdann1107 a răspuns:

Schimba bateria costa undeva la 50lei iti recomand una originala nu chinezarie!
Incearca la magazingsm.ro scrii baterie sau acumulator 4s.
Este in jur de 50 lei, nu e de la soft!

| Cristian_Bogdan_1981 a răspuns:

Am patit-o. E enervant dar l-am dus la reparat si i-a reparat bateria. Poate te-am ajutat.