| EnvyU a întrebat:

Ce telefoane v-ati tras anul acesta?happy Ma gandeam sa imi schimb telefonul xperia z1 si ma uitam la Vodafone, vreau sa iau cu abonament la ei, ma uitam in special la LG g4, Huawei p9, LG g5 si Sony xperia X, ma intereseaza in special sa aiba camera buna, rezolutie minim full hd, si memorie minim 2gb.
Ce telefon aveti voi si de ce l-ati cumparat?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G4 are tot ce vrei tu. E unul din cele mai bune telefoane la momentul de față și își merită bani.

| Axattys a răspuns:

HTC M10 si LG G4 si poate si sasmsung galaxy s6 laughing. nu stiu pe care sa l aleg sa mi l cumpar laughing depinde si de tine de telefoane iti plac daca il vrei mai mult pentru jocuri aplicatii etc. Tu ce telefon ti ai lua?

| EnvyU explică (pentru Axattys):

Pai si mie imi place LG g4 ala, are rezolutie super deci bun pentru filme si jocuri, e puternic, are camera buna, eu in special ma uit la camera, procesor si ram, daca nu are minim 2 giga ram si viteza buna la procesor, atunci degeaba are restul. Problema ar fi sa nu fie PREA mare, eu am si mainile mici, si nu ma impac bine cu paloaste de nu iti incap in buzunar

| ioanoanea15 a răspuns:

Ba voi stiti ca o aparut g5 nu?
De ce ai alege g4 in loc de g5. Mie g5 mi se pare interesant cu sistemul ala modular si din cate stiu eu are una din cele mai bune camere.

| EnvyU explică (pentru ioanoanea15):

M-am uitat la o comparatie si din cate vad e aproape la fel ca g4, la unele chestii g4 e mai bun. si sincer nu vad sa merite pretul, cel putin nu momentan. Poate mai astept si iau g5,

| Axattys a răspuns (pentru ioanoanea15):

Am vrut sa scriu si LG G5 dar am uitat laughing oricum cred ca am sa-mi i-au, eu, un LG g5 imi place design-ul destul de dragut.

| DoooarEuuu a răspuns:

J5

| CR1571XD a răspuns:

Alege cu incredere LG G4.
3GB ram, camera 16 megapixeli 2160p, camera frontala de 8 megapixeli ce filmeaza la 1080p 30 fps nu poti sa ceri mai mult.
Eu detin unul, bateria dureaza chiar 2 zile si stau chiar foarte, foarte mult pe telefon, are design frumos, in browsing se descurca exemplar.
in plus are cea mai buna camera de smartphone pe timp de noapte, cel mai rapid si precis autofocus;

| Andreiardeiardeiandrei a răspuns:

Lenovo a7000