| buburuza23 a întrebat:

Ce telefon ati zice voi ca indeplineste toate cele de mai jos:
sa aiba ca sistem de operare android
camera din fata sa aiba in jur de 2mp(nu mai putin), iar cealalta sa fie de peste.4mp
sa aiba un design foarte dragut(pentru fete),sa fie subtire,nu foarte mare, nu foarte mic-display de minim 4.5
sa aiba un ecran bun, sa nu se vada culorile spalacite sau..mai stiu eu cum.
si sa se incadreze in pretul de maxim 900 de lei

Sper sa primesc cat mai multe optiunipuppy dog eyes Multumesc anticipat!:*

3 răspunsuri:
| OnixxXdd a răspuns:

Samsung Galaxy S3. Eu am avut si am fost foarte multumit de el. Sau un LG P7, P9. Bafta la ales!