| RuxyRuxx2 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? iPhone, Samsung, etc. Unul bun si da.ti-mi si site'ul de unde sa-l iau (mai ieftin).

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Utok, seria 400. U 470 Q la 700, sau U 450 D la 450 lei, oricare dintre ele venind și cu o cartelă de 5 € oranj și cu 5 ani garanție.

| Aasdfghj a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung s3. Mie mi se pare destul de bun. Sunt super multumita de el. Alege telefonul in functie de ce ai avea tu nevoie. Nu ne-ai spus ce anume cauti la un telefon. Vrei camera buna, procesor calumea sau cauti doar un simplu telefon. Gandeste-te la lucrurile astea. Iphone eu nu-ti recomand, foarte multe aplicatii sunt pe bani. Cumpara un telefon cu android.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna! Eu iti recomand cu cea mai mare caldura Samsung galaxy s2 ( calitate-pret) sau Lg optimus l9 sau Sony XPERIA SP (foarte foarte bun telefonul are sora mea) S3 este de asemenea un telefon foarte performant, frumoswinking Iphone e dragut sa aiba o fata dar e foarte foarte scump. ieftin il iei numai second hand ..nou il gasesti extrem de scump dar merita fiindca are o camera care pur si simplu te lasa cu gura cascata. Eu am iphone 5 si cand fac poze (peisaje) apas inncontinuu deci face asa de repede pozele de nu iti vine sa crezi mai bine zis face poze ca un DSLR. Bafta si sper ca te-am ajutat!