| shmechcriss a întrebat:

Recomandati-mi si mie un telefon Samsung cu android ieftin

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Samsung Galaxy Y. Aicvi e cel mai ieftin, dar e pe roz : http://www.cumparaieftin.ro/......amsung-ro/
Aici e aproape acelasi pret dar pe negru: http://samsung.yourphone.ro/......Black.html
Sper ca te-am ajutat.

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Am o idee, in loc de Samsung mergi tot ep ceva cu s, mai exact Sony Ericsson xperia mini. Deoarece are un pret foarte bun, chair ieftin, mai ieftin decat optius one spre exemplu, are camera de 5 mp cu multe funtii, gen detectare a fetei, blit etc, inregistraza hd, speciifactii asemanatoare cu telefoanlele de 1000+ lei. S-a ieftinit tare de o luna, nu stiu de ce, acum e si 550 lei nou, acum o luna si cv era si 900+lei.

| shmechcriss explică (pentru sltlp):

Imi place dar e un pic cam gros

| sltlp a răspuns (pentru shmechcriss):

Dar eu zic, ma rog, parerea mea, ca merita, mai ales la ce pret are acum...

Răspuns utilizator avertizat
| Ideea a răspuns:

Samsung Galaxy mini. Android, design interesant, tot ce trebuie.

| shmechcriss explică:

E veche intrebarea ...va rog sa nu mai raspundeti ca mi-am luat deja un Samsung galaxy mini si imi place foarte mult