| bOgDy_8890 a întrebat:

Ce telefon sa-mi aleg la bugetul de 1000 de lei?

-Allview V1 Viper

-Motorola moto G

-Samsung Galaxy S2 plus(nu cred ca-l voi lua asta)

Mai recomandati-mi voi cateva, sunt foarte indecis. sau merita sa mai astept si sa strang bani pentru un Huawei Ascend P6? |Funda| :3,

4 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Alview arata destul de bine si este QuadCore deci are 4 nuclee spre deosebire de Motorola sau Samsung care sunt dualcore dar. Daca vrei brand si putina performanta i-ati un Samsung, daca vrei un telefon dual SIM nu prea aratos dar mai performant i-ati un Alview iar daca vrei totusi sa arate cat de cat ok i-ati un Motorola, desi toate 3 modele prezentate de tine nu sunt aratoase dar Alview pare a fi cel mai performant. Eu as mai strange putin mai ales ca vine si pastele acum si e o ocazie buna sa primesti cadouri de iepuras si iti iei un Galaxy S4 mini

| AerDeMunte a răspuns:

La bugetul tau iti poti lua unul dintre cele mai bune telefonane HTC Desire 300, sau desire 500 aceeasi marca sunt foarte foarte ok. Nu iti recomand deloc Allview stiu ce inseamna... Fabricat In Romania, am avut si numai vrea nici gratis sa fi. acuma tu alegi, eu ti-am dat un sfat!

| bOgDy_8890 explică (pentru SorinTudor):

Eu imi doresc un telefon destul de bun, sa ma pot juca pe el jocuri gen real racing 3, browsing, mesaje si chestii de genul, merita sa strang bani pentru un s4 mini sau sa-mi iau un s3? o.O

| SorinTudor a răspuns (pentru bOgDy_8890):

As opta pentru un S4 mini desi diferenta de pret dintr-e un S3 si un S4 mini e destul de mica.