| Dyana1603 a întrebat:

Cei care aveti Samsung Galaxy S3, mi-l recomandati?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, eu am un Samsung Galaxy S3 şi crede-mă pe cuvânt că nu l-aş da pe niciun alt telefon.
Este exact ce mi-am dorit. Arată superb (eu am alb), are foarte multe aplicaţii, touch-ul reacţionează foarte bine şi niciodată nu am întâmpinat vreo problemă cu el. Într-un cuvânt este perfect!
Ţi-l recomand cu cea mai mare încredere. Nu vei regreta că ai dat banii pe el.
Pa-pa.

| StefaniaM a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

Merge Gta?

| KinekT a răspuns (pentru StefaniaM):

Normal ca merge gta 3, iron man 3, bat man pe scurt toate aplicatile din google play merg

5 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Da, Categoric!

Nu exista niciun motiv pentru care sa nu ti-l cumperi (mai ales acum cand a aparut galaxy S4 si pretul lui a scazut).

La capitolul performanta sta destul de bine:

-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

Intra aici pentru a vedea ce parere au cei care l-au cumparat deja: http://bit.ly/W3Cfbh

| StefaniaM a răspuns:

Normal! Dacă ai bani să-l iei, noi te lăsăm :D
Nu-l am, dar m-am uitat la specificaţii, și pot spune că-mi întrece tableta :D
Minunează-te și tu http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php
Eu zic că -i super-tare, mai ales că în viitor va avea Android 5.0 (când se va lansa)
P.s.Și pe ăsta sigur te poţi juca GTA.De asta a vrut să și-l cumpere bunicu :))
Baftă :-*