| Constantin_Popa_1988 a întrebat:

Cei de la ORANGE mi-au blocat nr ( nu stiu de ce) aveam 4 euro pe acel nr si nu vrea sa imi dea creditul, nu e frumos din partea lor

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce ne spui noua? Du-te la ei si explica-le situatia. Ceva s-a intamplat.Nu iti pot bloca numarul asa fara veste.

| Constantin_Popa_1988 explică:

Gogule probleme? ce te bagi in seama ca musca in curu vacii. dai drumu de aici

| darrio2007 a răspuns (pentru Constantin_Popa_1988):

Ce ai baiete? Ti-am dat un sfat.Numai cei de la Orange pot rezolva asta.

| Constantin_Popa_1988 explică:

Nu rezolva nimic, au zis ca a blocat nr si atat aveam 4 euro ii vreau inapoi e dreptul meu

| darrio2007 a răspuns (pentru Constantin_Popa_1988):

Fa-le reclamatie la OPC.Nu le va conveni celor de la Orange.Le strica imaginea.

| Constantin_Popa_1988 explică:

Am cerut aia 4 euro sa mi transforme untr-un cod de reicarcare si nimic eu zic eu aud, asta e cea mai tare retea

| Constantin_Popa_1988 explică:

Asa o sa fac mersi de sfat