| Girly97 a întrebat:

Cine este pe Vodafone? Am sunat azi la Vodafone de pe telefonul mamei mele (ea are abonament, eu am cartela normala) si Andreea din cartela ei s-a comportat ca o persoana umana! Vorbea romana fluent dar nu stia la ce ma refer cand i-am zis "As vrea sa imi aflu creditul" si ea a zis: "Ai sunat in legatura cu o incarcare de cartela. Am dreptate"?
Cred ca ma voi muta pe abonament dupa ce ii va expira abonamentul mamei mele...
E super Andreea asta!

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Ia-o de nevasta!