| LoredanaM8 a întrebat:

Cine ma ajută și pe mine din rețele precum Telekom sau Orange cu apeluri
. vreau sa strâng punctele necesare pentru a-mi lua un telefon. Va rooooog! doar trebuie sa mă sunați și sa lăsați telefonul în așteptare o ora.o ora contează foarte mult. 0721697494
Va rog

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ai visat prea frumos.Pe baza punctelor adunate nici peste 5 ani nu iti iei telefon.Cine iti da telefon pe gratis? Naivă mai esti! Ti-ai dat si numarul de telefon, sa te sune toti mistocarii.