| Gaby405 a întrebat:

Cum instalez cydia pe iphone 3g cu ios 4.2.1? Am incercat cu jalibreak (nu stiu daca am scris corect) si nu a mers

4 răspunsuri:
| Catalinotelea a răspuns:

Pai da...prima chestie este sa ii faci jailbreak si apoi o sa fie deja acolo, cauta alt jailbreak si reincearca

| Gaby405 explică (pentru Catalinotelea):

Am incercat sa instalez jailbreak doar ca nu mi-a reusit, daca vrei da-mi un link cu programu' te rog

| Catalinotelea a răspuns (pentru Gaby405):

Cine mai stie linkurile, am avut de mult tare de tot 3g, apoi 3gs, 4, 4s si acum 5, incearca cu redsn0w

| Gaby405 explică (pentru Catalinotelea):

Am incercat, nu a mers sad