| ionutg7 a întrebat:

Cum mut aplicatiile din telefon pe cardul SD la Samsung Galaxy Ace?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Descarci şi instalezi aplicaţia App 2 SD ( move app to SD ) de la linkul :

https://play.google.com/......ps/details

| bushyalex a răspuns:

Daca ai root le poti muta cu link2sd daca nu, nu le poti muta cu programe de pe google play

| GFStep a răspuns:

Salut, intra in settings->applications->manager applications si acolo apesi pe o aplicatie si ii dai "move to sd" daca nu merge, ai putea sa instalezi aplicatia app2sd.