| smile20000 a întrebat:

Pot descarca in computerul meu un joc de pe android market si apoi sa il pun in telefon cu un cablu de date sau trebuie neaparat sa il descarc pe telefon?

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Sigur ca poti, e mai bine asa decat sa-l descarci cu telefonul, iti mananca multi mb de internet. http://www.mobilegamesarena.net/search/label/Android%20Games?&max-results=5 aici ai jocuri pentru android. numai bine!

| smile20000 explică (pentru AstonMartin):

Mersi mult. Eu am o limita de 500 mb de internet pe luna si mi-a fost de ajutor raspunsul tau.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este sa il descarci direct de pe telefon.Asa fac si eu.

| AstonMartin a răspuns:

Cu placere, asa ca incearca sa downloadezi cat mai mult pe pc si pe urma sa le bagi in telefon, chiar si aplicatii, pentru ca orice fisier de 5 mb sa zicem, downloadat iti va manca 5 mb din traficul de net, si tot asa.