| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot transfera poze de pe tel. Samsung SGH i320N pe un alt telefon? Cand dau la optiunile de trimitere ale fotografiei imi afiseaza ca pot trimite doar prin SMS/MMS si Outlook Email. Telefonul functioneaza pe baza sistemului Windows Mobile. Please, help meee! O frumoasa fundita pentru cel mai bun si util raspuns!

4 răspunsuri:
| Derp02 a răspuns:

S-a inventat Bluetooth.

| AtomiX a răspuns:

Bluetooth..sau intrii pe doua conturi de Messenger/ Facebook (unul de pe un telefon, celalalt de pe celalalt telefon) si le trimiti acolo.mie cel putin asa imi vine mai usor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Derp02):

Draguta ironie, daca as fi reusit prin bluetooth crede-ma ca nu as fi intrebat

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AtomiX):

Asta era ideea, ca nu imi merge prin bluetooth, am incercat. mersi oricum