| Geangu_Alexia_1994 a întrebat:

Cum pot vedea linkurile salvate pe Instagram?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intri la optiuni si ai acolo "Salvate"

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Tii apasat intr-un note, sau intr-un mesaj, in chenarul unde dai sa scrii un mesaj, si o sa iti apara textul "Lipire".
Daca vrei sa descarci o postare de pe Instagram, poti cauta pe Google Play/AppStore aplicatia "InstaSave", unde trebuie sa copiezi linkul(asta intrand pe Instagram), si sa intrii in InstaSave, tii apasat in chenar, si apesi "Lipire" respectiv "Paste", si poza se v-a descarca automat.
Sper ca ti-am fost de folos.

| Kogaion a răspuns:

Aplicatia instasave